اخبار آموزشکده ها

دکتر آقامیری : نتایج حاصل از تلاش های اساتید ودانشجویان در دستیابی به پروژه های  علمی بر رسالت اصلی دانشگاه منطبق است که هدفش رشدعلمی و ارتقاء فرهنگ و اخلاق است.

دکتر آقامیری : نتایج حاصل از تلاش های اساتید ودانشجویان در دستیابی به پروژه های علمی بر رسالت اصلی دانشگاه منطبق است که هدفش رشدعلمی و ارتقاء فرهنگ و اخلاق است.

مراسم اختتامیه هفته پژوهش در آموزشکده های سما تهران با حضور دکترمحمود رضا آقامیری " ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران" و دکتر خسرو سلجوقی "پژوهشگر و کارآفرین برتر" و دکتر محمد مراد شیخی " معاون سما تهران و دکتر زهرا فتح اللهی " مدیر تربیت بدنی سازمان سما" در روز شنبه مورخ 30/9/98 در محل اموزشکده سما جنت آباد برگزار گردید.
نماینده مقام معظم رهبری سخنران مراسم روز دانشجو آموزشکده سما اندیشه

نماینده مقام معظم رهبری سخنران مراسم روز دانشجو آموزشکده سما اندیشه

برگزاری مراسم به مناسبت روز دانشجو و وفات حضرت معصومه (س) در آموزشکده سما واحد اندیشه با حضور حضرت آیت ا... تقوی نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی و عضو محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور
بزرگداشت روز دانشجو در سما تهران

بزرگداشت روز دانشجو در سما تهران

دانشجو واژه ی مقدسی است که نماد عدالتخواهی و استکبار ستیزی است که روند توسعه کشور و تحولات جامعه نقش موثری را ایفا می کند ، واحد فرهنگی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حماسه آفرین این روز ،طی ویژه برنامه این روز به دانشجویان عزیز تبریک گفت.